Cena zależy od poziomu zaawansowania Foundation - Higher - Advanced i waha się od 2500zł do 3200zł za cały rok nauki (25 spotkań), płatne w 3-4 ratach w ciągu roku. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny jeśli chcą Państwo znać ceny w roku 2021/22.

Rok akademicki zaczyna się w drugim tygodniu października.

Do końca maja lub początku czerwca.

Każdy z poziomów zaawansowania obejmuje 26 cotygodniowych spotkań po 90 minut.

Do grup można dołączyć najpóźniej do połowy listopada.

Najpierw zapraszam na rozmowę kwalifikującą i sprawdzającą poziom zaawansowania, następnie proponuję odpowiedni poziom kursu.

Wybór zależy od kilku czynników: poziom angielskiego ogólnego, wcześniejszy kontakt z angielskim prawniczym, obecny kontakt z językiem (np. praca z klientami anglojęzycznymi).

W cenę kursu wliczone są: autorskie materiały, test próbny (Mock Exam – połowa maja), wszelkie dodatkowe materiały pomocnicze. Cena kursu nie obejmuje opłaty za egzamin Toles.

Tak, w trzech lub czterech równych ratach w ciągu roku.

Każdego roku organizowanych jest 5 sesji egzaminacyjnych. Podejście do egzaminu jest opcjonalne. Więcej szczegółów

Tak, idealne przygotowanie zakłada opanowanie słownictwa z 8-12 dziedzin prawa samodzielnie. legalenglishboost.com

Omawiane są zagadnienia z różnych dziedzin prawa w oparciu o prawo polskie, ze słownictwem kursanci zapoznają się w domu.

Chociaż programy kursów ułożone są pod kątem egzaminów, od pierwszych zajęć ćwiczymy umiejętności przydatne w pracy w kancelarii w Polsce.

Tak, kursy są organizowane na żądanie, gdy zbierze się grupa trzech osób chętnych. Wówczas to grupa decyduje o programie kursu: sporządzanie i analiza umów, terminologia konkretnych dziedzin prawa, konwersacje czy ćwiczenia negocjacji.

Teksty do samodzielnego czytania mogą pochodzić zarówno ze źródeł o prawie krajów anglosaskich jak i prawie polskim. Na zajęciach omawiane są tylko szczegóły przydatne w pracy prawnika w Polsce.

Od 2 do 6 osób.

Można nadrobić z inną grupą na tym samym poziomie i omawiającą ten sam temat.

Można zmienić grupę w ciągu roku, jeśli w nowej nie ma więcej niż 6 osób.

Na każdych zajęciach są ustne lub pisemne sprawdziany, test semestralny w połowie kursu i egzamin próbny (Mock Exam) na zakończenie.

Tak, po spełnieniu wszystkich wymogów kursanci otrzymują dyplom LEC i raport postępów w nauce.

Tak, w każdej chwili można rozpocząć kurs indywidualny. Więcej szczegółów na legaltalk.pl